Centrum Relaksu Vasco da Gaia

W dniach 09-10.06.2023 zakup zaproszeń odbywa się wyłącznie online przez stronę cennik a rezerwacja wizyt wyłącznie przez formularz.

Magdalena Gadomska PoznańMagdalena Gadomska – W 2015 roku stworzyłam Centrum Relaksu Vasco da Gaia z zamiłowiania do masażu i dobrego samopoczucia. Ofertę wciąż poszerzam inspirując się zabiegami, z których miałam okazję korzystać podczas swoich podróży. Posiadam i wykonuję dwa zawody – od kilkunastu lat jestem psychologiem i od kilku lat technikiem masażystą. Nadal uczestniczę w szkoleniach, zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Wykonuję wszystkie rodzaje masażu oferowanego w Centrum Relaksu. Szczególnie polecam japoński masaż twarzy KOBIDO, w którym gwarancją mojej kompetencji i biegłości są setki wykonanych zabiegów i dziesiątki zadowolonych klientek! W 2022 roku zdobyłam certyfikat Praktyka masażu dźwiękiem wg metody Petera Hess'a i z pasją wprowadzam tą metodą klientów w stan głębokiego odprężenia. W Centrum prowadzę gabinet psychologiczny, świadcząc porady i pomoc psychologiczną. Wykonuję także indywidualne badania inteligencji, uprawniajace do członkostwa w Stowarzyszeniu Mensa Polska.

Na wizyty do siebie zapraszam od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty.


Natalia Kaczorowska PoznańNatalia Kaczorowska – Jestem technikiem masażystą i pracuję w Centrum Relaksu Vasco da Gaia od 2 lat. W tym roku kończę 5-letnie studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Moje życie jest mocno związane z masażem. Sprawia mi on ogromną frajdę, a dzięki temu moja praca stała się dla mnie przyjemnością, do której przychodzę z uśmiechem na ustach. I tym uśmiechem lubię zarażać innych! W każdej wolnej chwili chętnie wracam w swoje rodzinne strony oraz spotykam się z przyjaciółmi. Kocham gotować i bawić się w cukiernika, zwłaszcza jeśli przychodzi ochota na szarlotkę :) Wykonuję niemal wszystkie masaże z oferty Vasco da Gaia – poza KOBIDO i Masażem dźwiękiem metodą Petera Hess'a.

Na wizyty do siebie zapraszam we wtorki, czwartki i wybrane soboty.


Marta Tadeuszyk-Walkowiak PoznańMarta Tadeuszyk-Walkowiak – Jestem dietetykiem z ponad 7-letnim stażem, z Centrum Relaksu Vasco da Gaia współpracuję od 2017 roku. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jestem specjalistą SOIT (School Of Insulinresistance Therapy) przyjaznym insulinoopornym. Staram się systematycznie podnosić kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach, a także być na bieżąco z nowościami w dziedzinie dietetyki i żywienia człowieka. Interesuję się nie tylko dietami odchudzającymi, ale także żywieniem osób chorych, kobiet ciężarnych oraz dzieci i sportowców.

Na wizyty osobiste zapraszam raz w miesiącu. Jadłospisy indywidualnie układam także zaocznie.

Centrum Relaksu
Vasco da Gaia

Od 01.03.2023 nowy adres:
61-381 Poznań
Osiedle Armii Krajowej 136
tel: 796 421 670
email: biuro@vascodagaia.pl

Rezerwację telefoniczną prowadzimy od godziny 11:00,

Poza godzinami pracy prosimy o rezerwację wizyty poprzez formularz online.

Chcąc zakupić voucher w recepcji prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
11:00 - 17:00

Wtorek, czwartek
11:00 - 21:00

Środa, piątek
12:00 - 18:00

w wybrane soboty
11:00 - 17:00